Rüyada Ağlamak Görmek

Diyanet Rüya Tabirleri, Rüyada Ağlamak Görmek Ne Anlama Gelir, Rüyada Ağlamak Görmek Diyanet Rüya Tabiri, Rüyada Ağlamak Görmek İslami Yorumu

Rüyanızda gördüğünüz Ağlamak ile ilgili rüya yorumlarını çeşitli kaynak sitelerden sizler için düzenledik. Rüyada Ağlamak Görmek ile ilgili en doğru ve gerçekçi rüya tabirlerini sizlere sunuyoruz.

Unutmayın ki rüya ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Ağlamak

Yüksek sesle ve üstünü başını yırtarak ağlamak , rüya sahibinin uyanıkken de ağlamasına, Sessizce ağlamak yağmur ve berekete, rahmete ve Allah korkusuna, sevinç ve sürura delalet edeceğine yorum getirilir. ( Ayrıca Bakınız; Gözyaşı.)

Ağlamak sevinçle yorum getirilir. Akıtılan gözyaşı yanaklarınızı yakıyorsa sevineceksiniz, üşütüyorsa üzüleceksiniz. Rüyada bağırmayarak ağladığını görmek, dert ve gamdan kurtulmaktır. Bağırarak ağladığını görmek, o yer halkı için musibet geleceğine yorum getirilir. Ağlamadığı halde gözlerinden yas aktığını görmek, muradına ermektir. Ağladığını ve fakat gözlerinden yaş akmadığını görenin, beklediği şey, ümit ettiği şey eline geçmez. Ağladığını ve gözünden yaş yerine kan aktığını görmek, elinden kaçırdığı fırsata pişman olduğuna ve günahlarından tövbeye delalet edeceğine yorum getirilir. Ebu Sait El-Vaiz’e göre: rüyada tanıdığı bir insanin vefat ederek buna ağladığını görmek, gördüğü gibi çıkmaya, ölüm yüzünden musibete, kedere ve halkın suçlamasına delildir.

Halkın bir büyük için ağladıklarını ve elbiselerini yırttıklarını görmek, o kişinin kötülük yapacağına delalet edeceğine yorum getirilir. Rüyada öldüğünü ve cenazesinin arkasından halkın sessizce ağladıklarını görmek, devlet büyüğü tarafından herkesin sevineceklerine işaret eder. Kirmani’ye göre : rüyada ağladığını gören, büyük bir sevince ve feraha ulaşır. Eğer ağlamak, bağırmak ve ah, vah ile olur ise, bir musibete işaret eder. Gözleri yaş ile dolu olduğu halde dışarı akmadığını gören, helal mal ve para kazanır. Soğuk gözyaşı, gam ve kederden kurtulmaya; sıcak göz yaşı ise kedere delalet edeceğine yorum getirilir. Sağ gözünün yaşı akıp sol gözüne girdiğini gören, yakınlarına kavuşur.

Caferi Sadık’a göre: ağladığını ve sonra güldüğünü görenin eceli yaklaşmıştır. Rüyada ağlamanın en iyisi bağırıp çağırmadan ağlamaktır. Bunu binden fazla tecrübe ettim ve her birinde ancak iyilik ve hayır gördüm. Bir başka rivayete göre de: Rüyada yüksek sesle bağırarak veya elini yüzüne vurarak, üstünü başını yırtarak ağlamak, rüya sahibinin gerçekte bu şekilde ağlamasına işaret eder.

Eğer Allahu Teala korkusundan, günahını hatırlayıp pişman olmak dan ya da Kur’an dinlemekten ötürü ağlanıyorsa, o zaman rüya sahibinin sevinmesine, üzüntü ve kederinin gitmesine işaret eder. Sessiz ağlamak, Allahu Tealadan korkmaya, Allahu Teala tarafından rahmetin inmesine , muhtaç olan kimseler için yağmur yağmasına delalet edeceğine yorum getirilir.

Sevineceğinizin işaretidir.

Yüksek sesle ve üstünü başını yırtarak ağlamak , rüya sahibinin uyanıkken de ağlamasına, Sessizce ağlamak yağmur ve berekete, rahmete ve Allah korkusuna, sevinç ve sürura delalet edeceğine yorum getirilir.

Bkz.ağlamak, ruyada aglamaktan gozleri sismek, ruyadan aglayarak uyanmak, rüyada ağlamak ve ağlayarak uyanmak, aglayarak uyanmak, rüyamda AĞLAYIP GÖZLERİ ŞİŞMEK, Ruyada umrede agladigini göormek, rüyada tartışarak ağlamak, ruyada kendini sikarak aglamak, ruyada alamak

Gördüğünüz rüyayı bize anlatın, yorumlayalım.

Rüya Tabirleri A
Etiketler: ağlamak, rüyada ağlamak, rüyada ağlamak ve anlamı

Rüya TabirleriRüya Tabiri

Facebook"
Rüyada Ağlamak Görmek
22 Ekim 2014, 902 kere okundu.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Gördüğün Rüyayı Anlat
Current month ye@r day *

 1. Yazar: LAZ | 22 Ekim 2014 7:35 am

  Evet bende rüyalarıma buradan bakıyorum. Çok güzel bir site. Rüya tabirlerinin hepsi var.

 2. Yazar: RÜYA | 22 Ekim 2014 7:33 pm

  Rüya tabirleri olarak ne aradıysam sitede var. Gerçekten helal olsun. Tasarım da çok sade.

 3. Yazar: CEYHAN | 22 Ekim 2014 7:44 pm

  Rüyalarımı İmam Nablusinin yorumlarına göre değerlendirdim. Gerçekten çok güzel oldu için açıldı.

 4. Yazar: HELİN | 22 Ekim 2014 6:22 am

  Rüyalara çok güzel yorumlar yapmışsınız, ağzınıza sağlık.

 5. Yazar: songül | 22 Ekim 2014 3:14 am

  esimin tüm mal varlığı elinden alınmış ve çok zor durumda bizi kardeşine bırakmış kendisi uzaklaşmış bizi almaya geliyor yaptıklarından dolayı çok uzgun ve aglamaktan gözleri şişmiş is buldum sizi alıp gideceğim diyor kapini önünde giymiş oldugu ayakkabı iyice eskimiş gidilmeyecek halde kardeşiyle aramda birliktelikobirliktelikolmus ve ben bunu nasil yaptım ona şimdi ne yaparım diye düşünüyorum.

 6. Yazar: TOKTAMIŞ | 22 Ekim 2014 7:44 pm

  İslami rüya yorumları hakkında site arıyordum. Bu sitede bir çok rüyamı buldum ve tabirini okudum.


Bu site ana konu olarak diyanet rüya tabirleri ve islami rüya tabirleri konularını ele alır.
Ayrıca bütün rüya tabirlerinin yorumlarını sitemizde bulabilirsiniz. (Site Haritası)
Google+