Rüyada Bıçakla Birini Kovalamak Görmek

Diyanet Rüya Tabirleri, Rüyada Bıçakla Birini Kovalamak Görmek Ne Anlama Gelir, Diyanet Rüya Tabirleri İmam Nablusi, Rüyada Bıçakla Birini Kovalamak Görmek Diyanet Rüya Tabiri, Rüyada Bıçakla Birini Kovalamak Görmek Dini Yorumu

Rüyanızda gördüğünüz Bıçakla Birini Kovalamak ile ilgili rüya yorumlarını çeşitli kaynak sitelerden sizler için toparladık. Rüyada Bıçakla Birini Kovalamak Görmek ile ilgili en doğru ve gerçekçi rüya tabirlerini sizlere sunuyoruz.

Unutmayın ki rüya ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.
Rüyada bıçakla kovalamak yada rüyada bıçakla kavolanmak: çevrenizdeki, iş hayatınızdaki, apartmanınızdaki veya akrabalarınızdaki kimi kişilerden hoşlanmadığınızı, sevmediğinizi hatta onları düşman olarak gördüğünüzü gösterir.

O kişiler gerçekten sizi sevmeyen kişiler de olabilir

tabii sadece sizin kafanızda yarattığınız bir şüphe de olabilir ama her halikarda sizin sevmediğiniz, nefret ettiğiniz kişiyi işaret eder.

Ya da çeşitli sıkıntılarınız, endişeleriniz bu şekilde ortaya çıkabilir. Yani düşman olarak gördüğünüz kişi aslında sizi sıkan bir endişenin sembolüdür.

Rüya analizcisi Craig Hamilton Parker e göre ise, rüyada sizi öldürmek isteyen birisi tarafından kovalanmak sizin yüzleşmek istemediğiniz, yüzleşmekten kaçındığınız duygusal bir probleminizin olduğuna işaret.

Örneğin, bir adam rüyasında dar koridorlarda kaçtığını gördüğünü yazmış, karşısına küçük kapılar çıkıyormuş, işte bu duygusal problemi onu kovalayan kişi, dar koridorlar ve küçük kapılar kişinin kendisini kısıtlanmış hissetmesinin sembolü imiş.

Craig’e göre, kovalanmak kendini güvende hissetmemek nedeni de olabilirmiş, özellikle rüya bir çocuk tarafından görülmüşsse. Okulda arkadaşları tarafından Alay edilen,itilip kakılan çocuklar rüyalarında görülmeyen kişiler tarafından kovalandıklarını görebilirler.

Bkz. bıçak rüya tabiri,rüyada bıçak görmek,bıçak neye delalet eder,bıçak neyi işaret eder,bıçak rüya açıklaması

Rüya TabirleriRüya Tabiri

Facebook"
Rüyada Bıçakla Birini Kovalamak Görmek
21 Ekim 2014, 414 kere okundu.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Gördüğün Rüyayı Anlat
Current month ye@r day *

  1. Yazar: MİTHAT | 21 Ekim 2014 5:14 pm

    Rüyanız hayırlı olsun. Herkes güzel yorumlasın, güzel çıksın.

  2. Yazar: SABRİ | 21 Ekim 2014 11:02 am

    Ohhh içim rahatladı bu yorumu okuyunca. Ben daha kötü birşey bekliyordum.

  3. Yazar: BENİZ | 21 Ekim 2014 4:50 pm

    İmam Nablusi’nin rüyam için yaptığı yorumu okudum. Teşekkürler.


Bu site ana konu olarak diyanet rüya tabirleri ve islami rüya tabirleri konularını ele alır.
Ayrıca bütün rüya tabirlerinin yorumlarını sitemizde bulabilirsiniz. (Site Haritası)
Google+