Rüyada Çatlak Görmek

Diyanet Rüya Tabirleri, Rüyada Çatlak Görmek Nasıl Yorumlanır, Rüyada Çatlak Görmek Dini Rüya Tabiri, Rüyada Çatlak Görmek Dini Yorumu

Rüyanızda gördüğünüz Çatlak ile ilgili rüya yorumlarını çeşitli kaynak sitelerden sizler için bir araya getirdik. Rüyada Çatlak Görmek ile ilgili en doğru ve gerçekçi rüya tabirlerini sizlere sunuyoruz.

Unutmayın ki rüya ile âmel edilmez. En güvenilir rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Çatlak

Camın, tabak, bardak vs. çatlaklığı kadın cihetinden gelecek üzüntüye yahut hanımını üzmeye, Duvar, tavan vs. çatlağı erkek için üzüntü ve kedere, Çatlağı kapamak iş ve diğer hususlardaki gedikleri kapatmaya delalet edeceğine yorum getirilir.

Bkz.rüyada evin duvarının çatlaması, rüyada duvar çatlaması, rüyada evin duvarlarının çatlaması, rüyada ev duvarının çatlaması, rüyada duvarın çatlaması, rüyada evin tavanının çatlaması, rüyada tavan çatlaması, rüyada evin duvarlarının çatladığını görmek, rüyada duvar çatlaması görmek, rüyada duvarların çatlaması

Gördüğünüz rüyayı bize anlatın, yorumlayalım.

Rüya Tabirleri C – Ç

Rüya TabirleriRüya Tabiri

Facebook"
Rüyada Çatlak Görmek
10 Ekim 2014, 378 kere okundu.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Gördüğün Rüyayı Anlat
Current month ye@r day *


Bu site ana konu olarak diyanet rüya tabirleri ve islami rüya tabirleri konularını ele alır.
Ayrıca bütün rüya tabirlerinin yorumlarını sitemizde bulabilirsiniz. (Site Haritası)
Google+