Rüyada Dinlemek Ve İşitmek Görmek

Diyanet Rüya Tabirleri, Rüyada Dinlemek ve işitmek Görmek Ne Anlama Gelir, Rüyada Dinlemek ve işitmek Görmek İslami Rüya Tabiri, Rüyada Dinlemek ve işitmek Görmek Dini Yorumu

Rüyanızda gördüğünüz Dinlemek ve işitmek ile ilgili rüya yorumlarını çeşitli kaynak sitelerden sizler için düzenledik. Rüyada Dinlemek ve işitmek Görmek ile ilgili en doğru ve gerçekçi rüya tabirlerini sizlere sunuyoruz.

Unutmayın ki rüya ile âmel edilmez. En güvenilir rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Dinlemek ve işitmek

Kur’an-ı Kerim’i, Peygamberimizi metheden ilahi ve kasideleri, hikmetli söz ve şiirleri ve her konuda faydalı ve hayırlı sözü dinlemek hidayet ve saadete, Boş söz dinlemek inatçılığa ve rezil olmaya, Gıybet dinlemek haram yemeye, Gizli konuşmaları dinlemmek yahut kulak kabartmak haddi aşmaya, dedikodu ve gıybet yapmaya, Sözü dinleyerek, güzel ve faydalı olanlarını benimsemek müjde ve sevince, Her sözü doğru kabul ederek dinlemek ahmaklığa, Söz dinlememek ve kemikleşmiş düşüncelerinin dışına çıkmamak sapıklığa ve hüsrana, Köpek sesi dinlemek boş söze, at kişnemesini dinlemek kuvvet ve izzete, kırlangıç sesini dinlemek faydalı ve hikmetli söze, güvercin sesi ağlamaya, güzel sesli diğer kuşların sesini dinlemek hüzünle birlikte sevince, eşek sesini dinlemek kötü söz işitmeye delalet edeceğine yorum getirilir. ( Ayrıca Bakınız; Ses.)

Rüyada Kur’ani Kerim’i veya Resulullah (S.A.V.) hakkinda söylenen kaside ve methiyeyi yahut kendisine yapilan bir hitabeyi dinlemek hidayete ve Allahu Teala’ya (C. C.) yönelmeye işaret eder. Rüyada baska birisine söylenen söze kulak vermek yalan söylemeye kovuculuk yapmaya ve bazen de rüya sahibine isabet edecek çirkin bir seye işaret eder. Bir kimse rüyada kendisinin bir adama söyledigi sözünü diger bir kimse tarafindan gizliden dinledigim görse, eger rüya sahibi tüccar ise yapilan bir alis verisin bozulmasi istenir. Eger memur ise görevinden alinir. Eger bir kimse kendisinin bir adama söyledigi sözünün gizli olmadigini görse o kimse diger adamanin irz ve namusunu gidermek ve onu rezil etmek ister. Bir kimse kendisinin bir takim çesitli sözleri dinledigini ve onlarin güzel olanlarina uydugunu görse müjde ve sevince işaret eder. Bir kimse rüyada kendisi isittigi halde, kendisini isitmez gösteriyor görse yalan söyler ve her zaman yalan söylemeyi adet edinir.

Bkz.rüyada telefonun bozulması, rüyada telefon dinlemek, ruyada telefon konusmasi dinlemek, rüya dinlemek ve işitmek, rüyada telefonun dinlendiğini görmek, rüyada telefon dinlenmesi, Ruyada konusma dinlemek, rüyada telefonda güzel sözler işitmek, rüyada birini dinlemek, ruyada telefonla konusmak yalan duymak

Gördüğünüz rüyayı bize anlatın, yorumlayalım.

Rüya Tabirleri D

Rüya TabirleriRüya Tabiri

Facebook"
Rüyada Dinlemek Ve İşitmek Görmek
17 Eylül 2014, 788 kere okundu.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Gördüğün Rüyayı Anlat
Current month ye@r day *

  1. Yazar: ATAKAN | 17 Eylül 2014 1:58 am

    Bu rüyayı geçen gece bende rüyamda gördüm. Aslında unutmuştum şimdi okuyunca aklıma geldi.

  2. Yazar: EVGİN | 17 Eylül 2014 2:22 am

    Rüyanız hayırlı olsun. Herkes güzel yorumlasın, güzel çıksın.

  3. Yazar: NİGAR | 17 Eylül 2014 11:01 pm

    Rüya ile amel edilmez ama ben ne rüya görüyorum hemen çıkıyor. Ne güzel oluyor.


Bu site ana konu olarak diyanet rüya tabirleri ve islami rüya tabirleri konularını ele alır.
Ayrıca bütün rüya tabirlerinin yorumlarını sitemizde bulabilirsiniz. (Site Haritası)
Google+