Rüyada Don Görmek

Diyanet Rüya Tabirleri, Rüyada Don Görmek Ne Anlama Gelir, Rüyada Don Görmek Dini Rüya Tabiri, Rüyada Don Görmek Dini Yorumu

Rüyanızda gördüğünüz Don ile ilgili rüya yorumlarını çeşitli kaynak sitelerden sizler için düzenledik. Rüyada Don Görmek ile ilgili en doğru ve gerçekçi rüya tabirlerini sizlere sunuyoruz.

Unutmayın ki rüya ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Don

Dışa giyilen don ve şalvarı ehil olan biri giydiğini görse valilik yahut başka bir yöneticiliğe getirilir. Diğer insanlar için bunları giymek yabancı bir kadınla evlenmeye delalet edeceğine yorum getirilir. ( Ayrıca Bakınız; Külot, Şalvar.)

Rüyada kendinizi donla gezerken görmek, bazi dü-süncesiz davranisinizla etrafinizdakileri kendinizle alay ettirdiginize ve daha dikkatli davranmaniz gerektigine delalet edeceğine yorum getirilir.

Bkz.rüyada yeşil don görmek, Yuxuda don gormek, rüyada kırmızı don görmek, gelinlik donu, yuxuda gelin donu, gelin donu, ruyada kirmizi don giymek, ruyada kirmizi don, Yuxuda don geyinmek, ruyada donun dusmesı

Gördüğünüz rüyayı bize anlatın, yorumlayalım.

Rüya Tabirleri D

Rüya TabirleriRüya Tabiri

Facebook"
Rüyada Don Görmek
17 Ekim 2014, 2.871 kere okundu.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Gördüğün Rüyayı Anlat
Current month ye@r day *

 1. Yazar: HÜSAM | 17 Ekim 2014 8:41 pm

  Rüyalarımın islami tabirlerini diyanet rüya tabirleri sitesi http://www.diyanetruyatabir.com sitesinde her zaman buluyorum, teşekkür ediyorum çok güzelsiniz böyle devam edin.

 2. Yazar: SU | 17 Ekim 2014 7:14 pm

  Ohhh içim rahatladı bu yorumu okuyunca. Ben daha kötü birşey bekliyordum.

 3. Yazar: ALKOR | 17 Ekim 2014 9:29 pm

  Rüyamın yorumunu kenzul menamın yorumuna göre yaptım. Rüya yorumları insanın kafa karışıklığını alıyor.

 4. Yazar: GAYE | 17 Ekim 2014 10:00 pm

  Rüyalarımı hatırlayabilsem islami rüya tabirlerine de bakacağım ama hatırlayamıyorum.


Bu site ana konu olarak diyanet rüya tabirleri ve islami rüya tabirleri konularını ele alır.
Ayrıca bütün rüya tabirlerinin yorumlarını sitemizde bulabilirsiniz. (Site Haritası)
Google+