Rüyada Fare Görmek

Diyanet Rüya Tabirleri, Rüyada Fare Görmek Ne Anlama Gelir, Rüyada Fare Görmek Dini Rüya Tabiri, Rüyada Fare Görmek Dini Yorumu

Rüyanızda gördüğünüz Fare ile ilgili rüya yorumlarını çeşitli kaynak sitelerden sizler için toparladık. Rüyada Fare Görmek ile ilgili en doğru ve gerçekçi rüya tabirlerini sizlere sunuyoruz.

Unutmayın ki rüya ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.
Rüyada Fare Görmek

Fare

Fesatçı bir kadına veya hırsıza, korkak ve aşağılık kimseye, Evde dolaşan çok fare rızka, ucuzluk ve bolluğa, Fare avlamak kötü huylu bir kadınla ilişki kurmaya, Farenin kediyle sıkı fıfkı ve dost olduğunu görmek gösteriş ve nifaka, Fare deliği bid’at işşlemeye, insanı istikametten alıkoyan görüş ve düşüncelere reğbet etmeye delalet edeceğine yorum getirilir.

Fare gizli bir düşmana işaret eder. Ölü fare, rüya sahibinin çok haşin ve hain bir düşmanı olduğuna bütün hareketlerini takip ederek ilk fırsatta onu yere vurmaya çalışacağına işaret eder.

Fare rüyaları hiç iyiye yorumlanmaz. Fare rüyaları ayini zamanda sağlıkla ilgilidir. Ayrıca işte başarısızlık, zarar vb de işaret eder. Bir yerde farelerin dolaştığını gören insan birden hastalanır. Evine fare girdiğini gören zarara uğrar.Fare bilmediğiniz çok kötü bir düşman demektir. Bu düşman bütün hareketlerinizi takip ederek sizi alt etmek için fırsat kolluyor demektir.

Aile ve iş hayatınızda birtakım sorunlar yaşayacaksınız. Rüyada fare görmek, düşmanlara ve sahte arkadaşlara sahip olduğunuz anlamına da gelir.

Genelde sağlıkla ilgilidir. İşte başarısızlık, zarardır. Fare gören kimsenin temizliğine çok dikkat etmesi gerekir.

Rüyada fare görmek, içi de disi da çirkin bir kadinla tabir olunur. Eger görülen farenin rengi, fare renginde degilse, kadina degil, içi ve disi çirkin bir erkege delalet edeceğine yorum getirilir. Bir kapan ile fare tuttugunu gören, hile ile bir kadini kandirip onunla evlenir. Farelerin zararli bir sey yaptiklarini görmek, hem ömrünün hem malinin eksilecegine delildir. Kirmanî’ye göre; rüyasinda burnundan fare çiktigini göre-nin ahlaksiz bir kizi olur. Bir rivayete göre, akrabasindan bir ka-din kötü yola düser, bogazindan bir fare çikardigini görenin, ahlaksiz bir çocugu olur. Rüyada kuyrugu kopmus veya kesilmis bir fare ahlaksiz bir kadina işaret eder. Fare, düsmanla da yorumla-nir. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen fare, fesadçi bir kadina isaret eder. Çok fare, rizka isaret eder. Rüyada evinde farelerin oynastigini gören kimsenin rizki çok olur. Bir kimse fareyi yerinden çiktigini görse o yerde nimet ve bereket az olur. Farelerin, evinde oynadigini gören kimse, o sene içinde ucuzluk ve bolluga erisir. Bir kimse gündüz uykusunda farenin durmadan gezindigini görse, rüya sahibinin ömrünün uzunluguna isaret eder. Bir kimsenin rüyada bir farenin bir seyi deldigini görmesi, ev soyan bir hirsiza isaret eder. Bir kimse kendisini fare avladigini veya ona sahip oldugunu görse, yine içi bozuk bir kadina isaret eder. Bazi tabirciler, fareler, ev halki ve çoluk çocuktur, dediler. Fareye ok veya tas attigini gören kimse, kötü bir kadinin giybetini yapar veya kötü bir sey hakkinda onunla muhabbette bulunur. Bir fareyi avladigini gören kimse, bir kadina hile eder veya onunla bir yerde yatar. Bir kimse rüyada harap bir yerde veya bir kuyuda beyaz ve siyah olmak üzere çokça fare görmesi, o kimsenin ömrünün noksanligina isaret eder. Bir kimse evinde birçok farelerin oldugunu görse, o kimsenin evine kendilerinde asla hayir olmayan kadinlann girmesine isaret eder. Bir kimse kendi elbisesinde veya yataginda bir fare görse, islerine kansan hayirsiz bir kadina isaret eder. Bir kimse bir fare derisine rastladigini görse, o kimseye kötü bir kadindan eline az bir mal geçer.

Fare rüyaları hiç iyiye yorumlanmaz. Fare rüyaları sağlıkla ilgilidir. Ayrıca işte başarısızlık, zarar vb de işaret eder. Bir yerde farelerin dolaştığını gören insan birden hastalanır. Evine fare girdiğini gören zarara uğrar.

Fare rüyaları hiç iyiye yorumlanmaz. Fare rüyaları sağlıkla ilgilidir. Ayrıca işte başarısızlık, zarar vb de işaret eder. Bir yerde farelerin dolaştığını gören insan birden hastalanır. Evine fare girdiğini gören zarara uğrar.

Bkz.fare, rüyada yılan ve fare görmek, rüyada fare ve yılan görmek, rüyada fare yavrusu görmek, rüyada yılan fare görmek, rüyada yavru fare görmek, ruyada fare yaralamak, rüyada fare görmek, rüyada fare yavruları görmek, beyaz fare

Gördüğünüz rüyayı bize anlatın, yorumlayalım.

Rüya Tabirleri F

Rüya TabirleriRüya Tabiri

Facebook"
Rüyada Fare Görmek
5 Eylül 2014, 483 kere okundu.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Gördüğün Rüyayı Anlat
Current month ye@r day *

 1. Yazar: OLCAYTO | 5 Eylül 2014 2:17 am

  Rüyamı yorumlamama yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim. Sitenizi sürekli takip ediyorum.

 2. Yazar: RÜÇHAN | 5 Eylül 2014 2:28 am

  Rüyalarıma en güzel islami yorumları bu sitede buluyorum.

 3. Yazar: CÜNEYT | 5 Eylül 2014 11:37 pm

  İslami rüya tabiri dediğin zaman akla ilk gelen site. Teşekkürler http://www.diyanetruyatabir.com

 4. Yazar: KAYRA | 5 Eylül 2014 7:46 am

  Rüyalara çok güzel yorumlar yapmışsınız, ağzınıza sağlık.

 5. Yazar: İZLEM | 5 Eylül 2014 8:01 pm

  Rüya tabirleri olarak ne aradıysam sitede var. Gerçekten helal olsun. Tasarım da çok sade.


Bu site ana konu olarak diyanet rüya tabirleri ve islami rüya tabirleri konularını ele alır.
Ayrıca bütün rüya tabirlerinin yorumlarını sitemizde bulabilirsiniz. (Site Haritası)
Google+