Rüyada İnek Görmek

Diyanet Rüya Tabirleri, Rüyada İnek Görmek Ne Anlama Gelir, Rüyada İnek Görmek Dini Rüya Tabiri, Rüyada İnek Görmek İslami Yorumu

Rüyanızda gördüğünüz İnek ile ilgili rüya yorumlarını çeşitli kaynak sitelerden sizler için bir araya getirdik. Rüyada İnek Görmek ile ilgili en doğru ve gerçekçi rüya tabirlerini sizlere sunuyoruz.

Unutmayın ki rüya ile âmel edilmez. En güvenilir rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

İnek

Bakınız; Sığır.

Kadın için evlilik erkek için zenginlik anlamındadır. Rüyasında süt sağan kişi yeni işlere atılacak ve bol para kazanacak demektir. Rüyada süt içmek de içinde bulunduğunuz durumun daha iyi olacağını işaret eder.

Rüyada memeleri süt dolu inekler görmek, bereketin ve mutluluğun işaretidir.

Hayırlı kısmet, iyi niyetli, yardım seven kadın akrabadır. İneği sağmak, kadın akraba veya dosttan kısmet almaktır. Çok sütlü inek, zengin akraba anlamına gelir.

Rüyada bir inegi sagip sütünden içtigini gören, fakirse zengin olur, zengin ise parasi daha da çogalir. Cabir’ül-Magribi’ye göre ; rüyasinda semiz bir inek satin al-digini gören zengin bir kimse ile evlenir. Bir inegi sagdigini, fakat sütünden içmedigini gören, mal biriktirir, fakat onu harcamaz. inegin kendisi ile konustugunu gören, herkesin sasiracagi derece-de zengin olur. Bir sigirin kendisine dogru geldigini görene, o yil çok hayirli ve mübarek olur. Sigirin kendisine arkasini dönüp git-tigini görmek, o yilin iyi geçmeyecegine işaret eder. Bir sigirin kendisini isirdigini veya boynuzu ile vurdugunu görmek, esinin kendisi-ne ihanette bulunduguna delalet edeceğine yorum getirilir. Rüyada inek görmek, helal maldir. Semiz sigir zengin bir es, zayifi ise fakir bir es, beyaz renkli sigir dindar bir kadin, sütlü inek hayir ve menfaat sahibine, boynuzlu inek ahlaksiz bir kadina delalet edeceğine yorum getirilir. Inegi sagmak istedigini fakat hayvanin boynuzu ile savunarak sagmaya birakmadigini görenin esi itaatsizlik eder. Birinin inegini sagdigini ve inegin de onu engelledigini görenin karisi ihanet eder. Es-Salimi’ye göre ; rüyasinda bir inegin evine girdigini göre-nin, bir devlet büyügünden eline mal geçer. Bir inek bulup onu evi-ne götürdügünü gören, hayra erisir. Bir inegin yularindan tutarak götürdügünü gören, ahlak sahibi bir kadinla evlenir. Bir inegin üzerine bindigini görenin karisi vefat eder ve ondan kendisine miras kalir. Bir baska rivayete görede: Bir inegi sagdigini gören kimse, mal biriktirir. Bir inek bulup onu eve götürdügünü gören kimse, hayra erisir.

Memeleri süt dolu inek, bereketin ve bolluğun ifadesidir.

Memeleri süt dolu inek, bereketin ve bolluğun ifadesidir.

Bkz.inek, rüyada inek öldürmek, rüyada ineğin doğurduğunu görmek, rüyada doğuran inek görmek, rüyada ineğin doğurması, rüyada ineği doğururken görmek, rüyada inek doğurması, rüyada inek doğururken görmek, inek görmek, rüyada yeşil inek görmek

Gördüğünüz rüyayı bize anlatın, yorumlayalım.

Rüya Tabirleri İ

Rüya TabirleriRüya Tabiri

Facebook"
Rüyada İnek Görmek
15 Eylül 2014, 482 kere okundu.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Gördüğün Rüyayı Anlat
Current month ye@r day *

 1. Yazar: ARCEM | 15 Eylül 2014 8:06 am

  Diyanet Rüya Tabirleri yazınca Google’da bu site dikkatimi çekti. Çok güzel site.

 2. Yazar: AKINALP | 15 Eylül 2014 8:16 am

  Bu rüyayı geçen gece bende rüyamda gördüm. Aslında unutmuştum şimdi okuyunca aklıma geldi.

 3. Yazar: REHA | 15 Eylül 2014 11:53 am

  Diyanet rüya tabirleri sitesi çok güzel. Gece rüyamda gördüklerimi buradan bakarak islami olarak yorumluyorum. Teşekkürler. Güzel bir yorum ve bana gereken cevabı aldım.

 4. Yazar: AYDIN | 15 Eylül 2014 6:46 pm

  İslami rüya tabiri dediğin zaman akla ilk gelen site. Teşekkürler http://www.diyanetruyatabir.com

 5. Yazar: YAZGI | 15 Eylül 2014 6:46 pm

  Rüyalarımı İmam Nablusinin yorumlarına göre değerlendirdim. Gerçekten çok güzel oldu için açıldı.


Bu site ana konu olarak diyanet rüya tabirleri ve islami rüya tabirleri konularını ele alır.
Ayrıca bütün rüya tabirlerinin yorumlarını sitemizde bulabilirsiniz. (Site Haritası)
Google+