Rüyada Kirpi Görmek

İslami Rüya Tabirleri, Rüyada Kirpi Görmek Ne Anlama Gelir, Rüyada Kirpi Görmek Dini Rüya Tabiri, Rüyada Kirpi Görmek İslami Yorumu

Rüyanızda gördüğünüz Kirpi ile ilgili rüya yorumlarını çeşitli kaynak sitelerden sizler için bir araya getirdik. Rüyada Kirpi Görmek ile ilgili en doğru ve gerçekçi rüya tabirlerini sizlere sunuyoruz.

Unutmayın ki rüya ile âmel edilmez. En güvenilir rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Kirpi

Hile yapmaya, insanların ayıbını araştırmaya, gizlenmeye, insanın kendisi için skladığı şeye; dar gönülle, stresli, merhametsez ve çabuk sinirlenen bir kimseye delalet edeceğine yorum getirilir.

Rüyada kirpi görmek, yaşamınızda yeni bir döneme gireceğinizi, doğru ve önemli kararlar vereceğinizi ve bu kararlarınızda başarıya ulaşacağınızı işaret eder.

Rüyada kirpi görmek, yaşamınızda yeni bir döneme gireceğinizi, doğru ve önemli kararlar vereceğinizi ve bu kararlarınızda başarıya ulaşacağınızı işaret eder.

Kişiye nazar değmiş demektir.

Rüyanizda kirpi görmeniz, inandiginiz ve itimat ettiginiz kimselerin sizi aldattiklarina; bu yüzden itibarinizin siz farkina bile varmadan sarsildigina, herkese aldanmamaniz için daha dikkatli davranmaniza işaret eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada kirpi görmek, kalbi dar ve gönlü sikintili sefkati az ve çabucak sinirlenen bir kimseye işaret eder. Rüyada kirpiyi görmek, hileye, onun bunun ayibini arastirmaya, gizlenmeye. serre ve kisinin kendisi için sakladigi seye işaret eder.

Bkz.kirpi, rüyada kirpi ölüsü görmek, rüyada kirpi görmek sevmek, ruyada kirpi sevmek, ruyada yavru kirpi, ruzada kirpi gormek

Gördüğünüz rüyayı bize anlatın, yorumlayalım.

Rüya Tabirleri K

Rüya TabirleriRüya Tabiri

Facebook"
Rüyada Kirpi Görmek
20 Ekim 2014, 375 kere okundu.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Gördüğün Rüyayı Anlat
Current month ye@r day *

  1. Yazar: dikensiz kirpi | 20 Ekim 2014 10:08 pm

    Gereksiz bir rüyayla uyanmak kötü oldu! Rüyada kirpi görmek ne demek acaba? Kirpi ne yahu? Bildiğimiz farenin dikenlisi…


Bu site ana konu olarak diyanet rüya tabirleri ve islami rüya tabirleri konularını ele alır.
Ayrıca bütün rüya tabirlerinin yorumlarını sitemizde bulabilirsiniz. (Site Haritası)
Google+