Rüyada Leylek Görmek

İslami Rüya Tabirleri, Rüyada Leylek Görmek Ne Anlama Gelir, Rüyada Leylek Görmek İslami Rüya Tabiri, Rüyada Leylek Görmek İslami Yorumu

Rüyanızda gördüğünüz Leylek ile ilgili rüya yorumlarını çeşitli kaynak sitelerden sizler için düzenledik. Rüyada Leylek Görmek ile ilgili en doğru ve gerçekçi rüya tabirlerini sizlere sunuyoruz.

Unutmayın ki rüya ile âmel edilmez. En güvenilir rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Leylek

Bir yere giden kimsenin geri gelmesine, Ortaklığı ve toplu hareket etmeyi seven kimselere, Leylekleri havada dağınık vaziyette görmek yola çıkacak yahut yolda olan kimseler için hayra, diğerleri için sevindirici gelişmelere, Leylekleri kışın toplu halde görmek kışın çetin geçmesine delalet edeceğine yorum getirilir.

Rüyada leylek görmek, yolculukla yorum getirilir. Aynı zamanda leyleği gören için, evlenmeye veya çok dost kazanacağı şeklinde yorum getirilir.

Rüyada leylek bilgili, nazik, sakin, dengeli, iyi niyetli, hikmet sahibi biri olarak yorum getirilir. Uçan bir leylek gören çok güzel haber alır. Rüyasında leylek gören için bu rüya , seyahat demektir. Aynı zamanda leylek görmek, evlilik veya çok iyi arkadaş edineceği demektir.

Nazik, bilgili, sakin, dengeli, iyi niyetli, kültürlü, bilgin birisini işaret eder.

Rüyada leylek görmek, dindar, gelecegi düsünen, sabirli bir adamla tabir olunur. Bir leylek tuttugunu veya kendisine hediye edildigini gören, bu sifatlari tasiyan biri ile dost olur. Bir leylek öldürdügünü gören, eliyle büyük bir düsmanini ortadan yok eder. Leylegin kendisi ile konustugunu gören, herkesin sasiracagi bir is yapar yahut iyi bir insandan hayir ve menfaat görür. Evinin daminda bir leylegin durdugunu görmek, iyi bir kimsenin evine misafir olacagina delalet edeceğine yorum getirilir. Cafer-i Sadik’a göre; rüyada leylek görmek, dört sekilde tabir olunur: Kurtulus, çiftçi bir kisi, küçük zayif bir bekçi, fakir garip kimse. Bazilarina göre; rüyada leylek görmek esle tabir olunur. Bir leylek tutup evine götürdügünü görmek, güzel, akilli bir kadinla evlenmege işaret eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada leylek görmek, toplanti ve ortakligi seven kimsdere işaret eder. Rüyada leylek kuslarinin kisin bir yerde toplanmis görülmeleri, hirsizlara, yol kesicilere, düsmanla harp edenlere ve havanin soguk ve sikici olmasina işaret eder. Leylek kuslarinin daginik olduklanm görse, bu rüya yolculuk yapmak isteyen veya yolculuk halinde bulunan kimse için, hayirdir. Bazen de leylek kusunu görmek, misafirin yolculuktan gelmesine işaret eder.

Rüyada leylek bilgili, nazik, sakin, dengeli, iyi niyetli, hikmet sahibi biri olarak yorum getirilir. Rüyasında bir leylek gören böyle biriyle tanışır. Uçan bir leylek gören çok hayırlı haber alır.

Rüyada leylek görmek; mevki sahibi bir insan ile görüşmeye, güzel bir haber almaya, mir misafire işaret eder.

Bkz.rüyada leylek yuvası görmek, leylek, rüyada ölü leylek görmek, ruyada ölu bırısı mavı bır kaput gıymıs ve aglar halde görmek, ruyada yildiz tas, rüyada ölü leylek, rüyada yılan getirmesi, rüyada yılanın leylek olması, ruyamda evinden giden kizimi gelmis cocuguna sarilmis gordum, kösele ayakkabı

Gördüğünüz rüyayı bize anlatın, yorumlayalım.

Rüya Tabirleri L

Rüya TabirleriRüya Tabiri

Facebook"
Rüyada Leylek Görmek
21 Eylül 2014, 503 kere okundu.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Gördüğün Rüyayı Anlat
Current month ye@r day *

 1. Yazar: DALGA | 21 Eylül 2014 3:32 pm

  İslami rüya tabirleri dediğin zaman bu siteyi tek geçerim. Tasarımı çok sade ve her aradığımı buluyorum. Tüm rüya tabirleri var.

 2. Yazar: GÜLSE | 21 Eylül 2014 9:56 am

  Bu gece yeni rüyalar gördüm ama hepsi aklımda değil. Sanırım bunu da görmüştüm yorumu iyiymiş.

 3. Yazar: AKALP | 21 Eylül 2014 6:37 pm

  Diyanet rüya tabirleri sitesi çok güzel. Gece rüyamda gördüklerimi buradan bakarak islami olarak yorumluyorum. Teşekkürler. Güzel bir yorum ve bana gereken cevabı aldım.

 4. Yazar: DİLEM | 21 Eylül 2014 1:34 am

  Her gece rüya görüyorum ama sabah kalktığımda gördüklerimi hatırlamıyorum. Niye böyle oluyor anlamadım. Şimdi aklıma gelecek gibi ama yok gelmiyo.

 5. Yazar: GÜNEY | 21 Eylül 2014 1:58 am

  Rüyalarımı İmam Nablusinin yorumlarına göre değerlendirdim. Gerçekten çok güzel oldu için açıldı.

 6. Yazar: muradiye | 21 Eylül 2014 8:27 pm

  leylek2taneydi ucuyorlardı biri düştü yanıma öldü bende dedimki bende ölecem bu sene dedim ne anlama geliyor cok piskolojim bozuk uykularımdan kesildim ne olur acele cevap gönderin


Bu site ana konu olarak diyanet rüya tabirleri ve islami rüya tabirleri konularını ele alır.
Ayrıca bütün rüya tabirlerinin yorumlarını sitemizde bulabilirsiniz. (Site Haritası)
Google+