Rüyada Nohut Görmek

Diyanet Rüya Tabirleri, Rüyada Nohut Görmek Nasıl Yorumlanır, Rüyada Nohut Görmek Diyanet Rüya Tabiri, Rüyada Nohut Görmek İslami Yorumu

Rüyanızda gördüğünüz Nohut ile ilgili rüya yorumlarını çeşitli kaynak sitelerden sizler için toparladık. Rüyada Nohut Görmek ile ilgili en doğru ve gerçekçi rüya tabirlerini sizlere sunuyoruz.

Unutmayın ki rüya ile âmel edilmez. En güvenilir rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Nohut

Güçlükle elde edilen mala, zorluk ve çetinliğe delalet edeceğine yorum getirilir.

Rüyada nohut görmek, bugünlerde iyi bir iş haberi alacağınıza işaret eder.

Rüyada nohut görmek, yakınlarda güzel bir haber alacağınıza yorum getirilir. Rüyada nohut zorlukla kazanılan paradır. Rüyada bir yerden nohut aldığını görmek parayla ilgili bir söz vererek güç durumda kalır. Nohut yediğini görmek para kazanmak demektir.

Güçlükle kazanılacak paradır. Pek hayır gelmeyecek kısmettir.

Rüyada kuru nohut görmek, kedere ve kafa yorgunluguna delalet edeceğine yorum getirilir. Eger nohutla birlikte diger bir sey de yenirse hayirlidir. Ebu Said El-Vaiz’e göre; rüyada kavrulmus nohut görmek (leblebi gibi) uygun olmayan bir yerde ve zamanda birisini öpmeye işaret eder. Söyle hikaye ederler: Bir kimse Ibn-i Sirin’in yanina gelerek: Rüyada kavrulmus nohut yedigimi gördüm demis, tabirci “oruçlu oldugun halde ramazanda karini öptün mü?” diye sormus. Adam: “evet” cevabini vermis, Ibn-i Sirin de: “Iste, rüyanin tabiri budur.” demis. Bilinen bir rivayet şöyle söyler; rüyada nohut görmek taze ise kedere, hastaliga; kuru ise helal mal ve rizk ile yorum getirilir. NOTA: Müzik notasi görmek, bugünlerde islerinizi yaparken uyanik davranmak gerektigine, asik olabileceginiz için dikkatli bulunmaniza işaret eder. Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen nohut, çetinlik ve zorla meydana gelen mala işaret eder. Rüyada sicak nohut yedigini gören kimse ramazan günü hanimim öperek orucunu bozduguna delildir.

Rüyada nohut güçlükle kazanılan paradır. Yine de nohut pek de hayır gelmeyecek bir kısmettir. Rüyasında bir yerden nohut aldığını gören parayla ilgili bir söz vererek güç durumda kalır. Nohut yemeği yediğini gören para alır.

Rüyada nohut güçlükle kazanılan paradır. Yine de nohut pek de hayır gelmeyecek bir kısmettir. Rüyasında bir yerden nohut aldığını gören parayla ilgili bir söz vererek güç durumda kalır. Nohut yemeği yediğini gören para alır.

Bkz.rüyada yeşil nohut görmek, rüyada yeşil nohut yemek, rüyada yeşil nohut tarlası görmek, rüyada nohut görmek, rüyada yeşil nohut toplamak, rüyada yeşil nohut görmek nedir, yesil nohut, nohut, rüyada nohut yemeği görmek, rüyada nohut yemek

Gördüğünüz rüyayı bize anlatın, yorumlayalım.

Rüya Tabirleri N

Rüya TabirleriRüya Tabiri

Facebook"
Rüyada Nohut Görmek
3 Eylül 2014, 338 kere okundu.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Gördüğün Rüyayı Anlat
Current month ye@r day *

 1. Yazar: ILGAZ | 3 Eylül 2014 8:23 am

  Google’da diyanet rüya tabirleri diye aradım. Bu siteyi buldum. Çok güzel bir site. Beğendim.

 2. Yazar: HALİT | 3 Eylül 2014 8:33 am

  Rüyamda gördüm ama çok korkmuştum anlamı o kadar da kötü değilmiş.

 3. Yazar: BERTAN | 3 Eylül 2014 8:34 pm

  Her gece rüya görüyorum ama sabah kalktığımda gördüklerimi hatırlamıyorum. Niye böyle oluyor anlamadım. Şimdi aklıma gelecek gibi ama yok gelmiyo.

 4. Yazar: SAMİM | 3 Eylül 2014 8:45 pm

  Bu sitede okuduğum yorumlar ile moralim düzeliyor. Hem gerçekçi hem de olumlu yorumlar var.

 5. Yazar: ONAT | 3 Eylül 2014 6:20 pm

  İmam Nablusi’nin rüyam için yaptığı yorumu okudum. Teşekkürler.

 6. Yazar: SUALP | 3 Eylül 2014 6:20 pm

  Rüyalarıma en güzel islami yorumları bu sitede buluyorum.

 7. Yazar: BERKECAN | 3 Eylül 2014 11:02 am

  Rüyalarıma en güzel islami yorumları bu sitede buluyorum.

 8. Yazar: SANCAR | 3 Eylül 2014 5:38 am

  İslami rüya tabirleri dediğin zaman bu siteyi tek geçerim. Tasarımı çok sade ve her aradığımı buluyorum. Tüm rüya tabirleri var.

 9. Yazar: EMRE | 3 Eylül 2014 5:59 am

  Rüyamın yorumunu kenzul menamın yorumuna göre yaptım. Rüya yorumları insanın kafa karışıklığını alıyor.


Bu site ana konu olarak diyanet rüya tabirleri ve islami rüya tabirleri konularını ele alır.
Ayrıca bütün rüya tabirlerinin yorumlarını sitemizde bulabilirsiniz. (Site Haritası)
Google+