Rüyada Öksüz Görmek

İslami Rüya Tabirleri, Rüyada Öksüz Görmek Ne Anlama Gelir, Rüyada Öksüz Görmek Diyanet Rüya Tabiri, Rüyada Öksüz Görmek İslami Yorumu

Rüyanızda gördüğünüz Öksüz ile ilgili rüya yorumlarını çeşitli kaynak sitelerden sizler için bir araya getirdik. Rüyada Öksüz Görmek ile ilgili en doğru ve gerçekçi rüya tabirlerini sizlere sunuyoruz.

Unutmayın ki rüya ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Öksüz

Bakınız: Yetim.

Rüyada kendisini yetim görmek, daima maddi bakımdan refah içinde yaşayacağınıza ve dostlarınız tarafından çok sevileceğinize işaret eder. Bir yetimhaneyi ziyaret etmek, dostlarınız tarafından çok iyi haberler almaya ve işinizin gelişip ilerlemesine işaret eder.

Rüyada öksüz görmek iş kurarak işsizlere iş imkanı sağlayacağınızı işaret eder. Sürekli maddi rahatlık içinde yaşayacağınıza yorum getirilir. Bir yetimhaneyi ziyaret etmek, iyi arkadaşlarınızdan çok güzel haberler alacağınıza yorum getirilir.

Rüyada öksüz bir çocuk görmek, başka insanlardan yararlanacağınız anlamına gelir. Bu rüya, muhtaç duruma düşebileceğinizin de işaretidir.

Rüyasında öksüz kaldığını görerek ağlayan kimse sevdikleriyle birlikte güzel bir hayat sürecek anlamına gelir.

Rüyada öksüz bir çocuk görmek, başka insanlardan yararlanacağınız anlamına gelir. Bu rüya muhtaç duruma düşebileceğinize işaret eder.

Rüyada bir öksüz sevdiğinizi görmek,işlerinizin çok yolunda gideceğine, öksüzü üzerek ağlatmak; işinizin bozulacağına işaret eder.

Bkz.rüyada yetim sevmek, rüyada yetim bebek emzirmek, rüyada yetim çocuk sevmek, ruyada yetim kız görmek, birini sevme yetim olmak, rüyada yetim cocuga bakmak, rüyada yetim erkek bebek görmek ve emzirmek, rüyada yetim kız, Yetim cocuk, yetim cocuklar rüya tabiri

Gördüğünüz rüyayı bize anlatın, yorumlayalım.

Rüya Tabirleri Ö

Rüya TabirleriRüya Tabiri

Facebook"
Rüyada Öksüz Görmek
10 Eylül 2014, 1.321 kere okundu.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Gördüğün Rüyayı Anlat
Current month ye@r day *

  1. Yazar: Nurgül Erdoğan | 10 Eylül 2014 2:40 pm

    Ben şuan 8 aylık hamileyim. Rüyayı gören kişi evime temizliğe gelen bayan. Rüyasında beni doğum için sedyede giderken bir kapı eşiğinde, pısmış bir şekilde duran 7-8 yaşlarında bir oğlan çocuğu görmüş, çocuk öksüzmüş, yardımcı bayandan beni çağırmasını, yiyecek bir şeyler almak için benden para isteyeceğini söylemiş, yardımcım bayanda, sen kendisine söyle istersen demiş. Çocuk açık tenli, temiz yüzlü bir oğlan çocuğuymuş. Rüyamı tabir ederseniz sevinirim. Hayırlara çıkması dileğiyle…

  2. Yazar: Nejla | 10 Eylül 2014 5:39 pm

    Rüyamda küçük 2 yaslarında kız cocuğu gördüm. Cocuk bana bakarak bana muthacmis bana ihtiyacı varmış gibi bana bakarak ağlıyordu. Hem öksüz hem yetimmis

  3. Yazar: hazal | 10 Eylül 2014 4:26 pm

    ruyamda bırsuru erkek cocugu gordum oksüz hepsıde 4 ıla 5 arasında yaslardaydı ben yatagımda uzanıyorum guya hepsını sahıplenmısız bır tanesı cok mahsundu onu yanıma cagırdım sarıldım beraber uyuyalım dedım geldı o gelınce dıgerlerıde geldı toplam 5 cocuk ve ben bı yatakta uzanıp bırbırımıze sarılarak sarkı soyledık..


Bu site ana konu olarak diyanet rüya tabirleri ve islami rüya tabirleri konularını ele alır.
Ayrıca bütün rüya tabirlerinin yorumlarını sitemizde bulabilirsiniz. (Site Haritası)
Google+