Rüyada Örtmek / Örtünmek Görmek

Diyanet Rüya Tabirleri, Rüyada Örtmek / örtünmek Görmek Nasıl Yorumlanır, Rüyada Örtmek / örtünmek Görmek Diyanet Rüya Tabiri, Rüyada Örtmek / örtünmek Görmek Dini Yorumu

Rüyanızda gördüğünüz Örtmek / örtünmek ile ilgili rüya yorumlarını çeşitli kaynak sitelerden sizler için toparladık. Rüyada Örtmek / örtünmek Görmek ile ilgili en doğru ve gerçekçi rüya tabirlerini sizlere sunuyoruz.

Unutmayın ki rüya ile âmel edilmez. En güvenilir rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Örtmek / örtünmek

: Bir şeyi örmek onu gizlemeye, Kendisinde hayır ve iyilik bulunan şeyleri örtmek bencilliğe ve cimriliğe, kölü ve çirkin şeyleri örtmek hayır ve iyiliğe; Elbise veya örtünmeye elverişli bir şeyle örtündüğünü görmek yaşama sevinci ve rızık talebindeki azim ve sebata, esenlik ve yüksek makamlara delalet edeceğine yorum getirilir.

Bkz.ruyada ortunmek, rüyada oyalı yazma almak, rüyada oyalı yazma örtünmek, rüyada siyah örtünmek

Gördüğünüz rüyayı bize anlatın, yorumlayalım.

Rüya Tabirleri Ö

Rüya TabirleriRüya Tabiri

Facebook"
Rüyada Örtmek / Örtünmek Görmek
7 Eylül 2014, 357 kere okundu.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Gördüğün Rüyayı Anlat
Current month ye@r day *


Bu site ana konu olarak diyanet rüya tabirleri ve islami rüya tabirleri konularını ele alır.
Ayrıca bütün rüya tabirlerinin yorumlarını sitemizde bulabilirsiniz. (Site Haritası)
Google+