Rüyada Övmek / Övünmek Görmek

Diyanet Rüya Tabirleri, Rüyada Övmek / övünmek Görmek Ne Anlama Gelir, Rüyada Övmek / övünmek Görmek Dini Rüya Tabiri, Rüyada Övmek / övünmek Görmek Dini Yorumu

Rüyanızda gördüğünüz Övmek / övünmek ile ilgili rüya yorumlarını çeşitli kaynak sitelerden sizler için toparladık. Rüyada Övmek / övünmek Görmek ile ilgili en doğru ve gerçekçi rüya tabirlerini sizlere sunuyoruz.

Unutmayın ki rüya ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Övmek / övünmek

Bir kimseyi yüzüne karşı övmek ona bir zararı dokunmaya, riyakârlığa, Olgun bir kimseyi yüzüne karşı övmek ve ona takdir hislerini bildirmek kadirbilirliğe, Bir kimseyi gıyabında (onun olmadığı yerde) övmek hayır ve iyiliğe, sevgi ve kardeşliğin devamına, iyilerin ve iyiliklerin artmasına, Bir kimseye gıyabında yahut yüzüne karşı sevgisini izhar etmek sevgi ve saygının pekişmesine; Kişinin kendi nefsini övmesi günah işlemeye, Gençlerin bir kimseyi övmesi düşmanlarının ona itaat etmesine, yaşlıların evmesi herkes tarafından övülmeye, yücelik ve yöneticiliğe, Bir şeyi yahut insanları metheden birini görmek ilmin derinliklerine ermeye, güzel ve etkili sözleri bir araya getirmeye yahut değersiz mal satan kimseye, Nimetin kadrini bilerek ve onun şükrünün bilincinde olarak övünmek mala, rızka, nimetin artmasına, söz ve fiillereyle çevresinde etkinlik sağlamaya delalet edeceğine yorum getirilir. (Ayrıca bakınız: Büyüklenmek, Kendini Beğenmek.)

Bkz.rüya tabirleri rüyada eşi övülmek, rüyada eşi tarafından övülmek, rüyada kocayı övmek

Gördüğünüz rüyayı bize anlatın, yorumlayalım.

Rüya Tabirleri Ö

Rüya TabirleriRüya Tabiri

Facebook"
Rüyada Övmek / Övünmek Görmek
22 Eylül 2014, 284 kere okundu.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Gördüğün Rüyayı Anlat
Current month ye@r day *

 1. Yazar: PIRILTI | 22 Eylül 2014 9:17 pm

  Rüyamda gördüm ama çok korkmuştum anlamı o kadar da kötü değilmiş.

 2. Yazar: DOОAN | 22 Eylül 2014 7:28 pm

  Rüyalarımı İmam Nablusinin yorumlarına göre değerlendirdim. Gerçekten çok güzel oldu için açıldı.

 3. Yazar: ARDAHAN | 22 Eylül 2014 7:28 pm

  Evet bende rüyalarıma buradan bakıyorum. Çok güzel bir site. Rüya tabirlerinin hepsi var.

 4. Yazar: HİDAYET | 22 Eylül 2014 3:05 am

  http://www.diyanetruyatabir.com sitesinde islami rüya tabirlerini hergün okuyorum ve bu yorumları okudukça moralim düzeliyor. Gerçek hayatta da bu yorumlar çıkıyor.


Bu site ana konu olarak diyanet rüya tabirleri ve islami rüya tabirleri konularını ele alır.
Ayrıca bütün rüya tabirlerinin yorumlarını sitemizde bulabilirsiniz. (Site Haritası)
Google+