Rüyada Ruhun Çıkması Görmek

İslami Rüya Tabirleri, Rüyada Ruhun Çıkması Görmek Ne Anlama Gelir, Rüyada Ruhun Çıkması Görmek Dini Rüya Tabiri, Rüyada Ruhun Çıkması Görmek İslami Yorumu

Rüyanızda gördüğünüz Ruhun Çıkması ile ilgili rüya yorumlarını çeşitli kaynak sitelerden sizler için bir araya getirdik. Rüyada Ruhun Çıkması Görmek ile ilgili en doğru ve gerçekçi rüya tabirlerini sizlere sunuyoruz.

Unutmayın ki rüya ile âmel edilmez. En güvenilir rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Ruhun Çıkması

* Rüyada ruhun cesetten çıkarıldığını görmek, emanetleri sahiplerine vermeye veya hastanın hastalığından yahut hapis kimsenin hapislikten kurtulmasına işaret eder. Bazen ruhun cesetten çıkarıldığını görmek, rüya sahibinin görüşemediği kimselerle görüşmesine işaret eder.

Bkz.rüyada ruhunun bedenden cıktıgını görmek, rüyada ruhun bedenden çıktığını görmek, rüyada kendi ruhunun çıktığını görmek, ruyada ruhun ciktigini gormek, rüyada ruhunun uçtuğunu görmek, rüyada ruhun bedenden çıkmasını görmek, rüyada ruh çıktığını görmek, rüyamda kafamdan vuruldum, rüyada kafamdan vuruldum, rüyada bedeninden ruhunun çıktığını görmek

Gördüğünüz rüyayı bize anlatın, yorumlayalım.

Rüya Tabirleri R
Etiketler: rüyada ruhun cesetten çıkması, rüyada ruhun çıkması, rüyada ruhun çıktığını görmek

Rüya TabirleriRüya Tabiri

Facebook"
Rüyada Ruhun Çıkması Görmek
25 Eylül 2014, 1.157 kere okundu.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Gördüğün Rüyayı Anlat
Current month ye@r day *

 1. Yazar: FEVZİ | 25 Eylül 2014 3:41 pm

  Rüyalarımı İmam Nablusinin yorumlarına göre değerlendirdim. Gerçekten çok güzel oldu için açıldı.

 2. Yazar: BİNGÜL | 25 Eylül 2014 2:15 am

  Rüyalara çok güzel yorumlar yapmışsınız, ağzınıza sağlık.

 3. Yazar: hjv bhbj | 25 Eylül 2014 3:07 am

  rüyamda uyurken aynada bir yüz görüp ona dogru ruhum uçtu sonra kendimi gördüm bedenime geri döndüm hemen uyandım

 4. Yazar: duygu | 25 Eylül 2014 9:05 am

  Rüyamda evimin yanindaki boş arsada 3 tane toprak mezar vardi ilkinden hic bir etkileşim olmadi iki ve ucden gelinlikli iki tane kiz boynu bükük şekilde ruhu mezarinin yukarisina yükseldi orda beklediler ayakta asili şekilde bakistik onlarls uzgunlerdi ilk mezar da askerde bildiğim bir erkek varmis meğer onun ruhu cikmadi eve gittim gördüklerimi telefonla birine anlatacakken rüyamda benimde ruhum cikar gibi oldu fakat anlatmayi kesip telefonu kapatinca geri içime ruhum girdi rüyamda korkuyo ve dualar ediyordum. Aciklarmisiniz?


Bu site ana konu olarak diyanet rüya tabirleri ve islami rüya tabirleri konularını ele alır.
Ayrıca bütün rüya tabirlerinin yorumlarını sitemizde bulabilirsiniz. (Site Haritası)
Google+