Rüyada Sivilce Görmek

İslami Rüya Tabirleri, Rüyada Sivilce Görmek Nasıl Yorumlanır, Rüyada Sivilce Görmek Diyanet Rüya Tabiri, Rüyada Sivilce Görmek İslami Yorumu

Rüyanızda gördüğünüz Sivilce ile ilgili rüya yorumlarını çeşitli kaynak sitelerden sizler için toparladık. Rüyada Sivilce Görmek ile ilgili en doğru ve gerçekçi rüya tabirlerini sizlere sunuyoruz.

Unutmayın ki rüya ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.
Rüyada Sivilce Görmek

Rüyada herhangi bir yerinde sivilce çıktığını görmek; zenginliğe ve mutluluğa.

Rüyada sivilceyi koparmak; mal kaybına, kopardığı zaman acı duyarsa, çocuğunun öleceğine ya da hastalanacağına.

Rüyada her yerinizden sivilcelerin çıktığını görmek; düşmanlarınızın size zarar veremeyeceğine aksine kendilerinin zarar göreceğine işaret eder.

Vücudunda sivilce çıktığını ve bundan su aktığını görmek kurtuluş ve zafere,

Rüyada vücuttan çıkan ince kan ve irin mala,

Rüyada Sivilceler, çabuk gelecek ve sevince vesile olacak zenginliğe, Sivilce bazen de peşin cezaya delalet edeceğine yorum getirilir.

Bütün yüzünüzün sivilcelerle kaplı olduğunu görmek, birtakım sorunlarla ve sıkıntılarla karşılaşacağınız anlamına gelir.

Alında sivilce çıkması karşınızdakilere kendinizi daha doğru, gerçek yönlerinizle anlatmanız gerektiğini ifade eder.

Rüyada sivilce sıkmak, sivilce sıktığını görmek hayatınızdaki bazı olumsuz duyguların ifade edilmesi gerektiğini ve bu duyguları kabul etmeniz gerektiğini temsil eder.

Bkz.rüyada burnundan kurt çıkarmak, rüyada vücuttan kurt çıkması görmek, rüyada kurt şıçmak, rüyada vücuttan kurtcuk çıkması, akrabanın evinin yatağının yırtık ve şiş olması rüyada yatak, rüyada deriden kurt çıkması, rüyada burundan kurtçuk çıkması, rüyada sahte takılar görmek, rüyada vücudun dökmesi, ruyada vucudun yara dokmesi

Gördüğünüz rüyayı bize anlatın, yorumlayalım.

Rüya Tabirleri S- Ş
Etiketler: rüyada sivilce görmek, rüyada sivilce sıkmak, rüyada sivilceler görmek

Rüya TabirleriRüya Tabiri

Facebook"
Rüyada Sivilce Görmek
15 Ekim 2014, 689 kere okundu.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Gördüğün Rüyayı Anlat
Current month ye@r day *


Bu site ana konu olarak diyanet rüya tabirleri ve islami rüya tabirleri konularını ele alır.
Ayrıca bütün rüya tabirlerinin yorumlarını sitemizde bulabilirsiniz. (Site Haritası)
Google+