Rüyada Sulu Ve Çimenli Yerler Görmek

İslami Rüya Tabirleri, Rüyada Sulu ve Çimenli Yerler Görmek Nasıl Yorumlanır, Rüyada Sulu ve Çimenli Yerler Görmek Dini Rüya Tabiri, Rüyada Sulu ve Çimenli Yerler Görmek Dini Yorumu

Rüyanızda gördüğünüz Sulu ve Çimenli Yerler ile ilgili rüya yorumlarını çeşitli kaynak sitelerden sizler için düzenledik. Rüyada Sulu ve Çimenli Yerler Görmek ile ilgili en doğru ve gerçekçi rüya tabirlerini sizlere sunuyoruz.

Unutmayın ki rüya ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Sulu ve Çimenli Yerler

* Rüyada görülen ve tanınmayan çayırlı ve çimenili ve sulu yerler din ve İslamdır.Yer yüzünde görülen her yeşilliğin tabiri de böyledir. Bazıları da, bir kimse rüyada sulu, çayırlı ve çimenli yer görse, o kimse aniden rahatsızlanır, dediler.

* Bir ölünün rüyada güzel bir bahçede görülmesi onun cennette olmasına işaret eder. Yeşillik ve sulu yerler dünyaya ve dünyanın ziynetine, mal ve çeyizi çok olan zevceye işaret eder. Nebatat ancak yeşillikle bilinen meçhul bir çayır, İslama işaret eder. Bazen de bu rüya, Peygamberimizin kabri şerifi, zikir halkası hayırlı topluluklar, hayırlı kimselerin kabri ve Allah-u Teala Hazretleri’ne ibadet edilen faziletli bir yere işaret eder.

* Bazen de sulu ve çimenlik yerleri görmek, Kur’an-ı Kerime, ilim ve hikmet kitabına, bazen de cennete işaret eder. Bir kimse rüyada çimenli ve sulu yerden kirli ve tozlu bir yere çıksa, o adam Sünnetten bid’ata, yahut ibadetten masiyete geçer. Bir kimse sulu bir bahçe içerisinde olduğu ve onun meyvelerinden yediğini görse, eğer bu rüya hac zamanında ise o kimse hacca gider. Ve bu rüyayı kafir görse Müslüman olur. Günahkar bir kimse görse tövbe istiğfar eder. Eğer bunlardan değilse, rüyayı gören, cuma namazı veya cenaze namazı kılmak gibi hayırlı bir iş yapar.

Bkz. ruyada cennet gibi yer gormek, rüyada çamurlu çimen görmek, rüyada cennet gibi güzel bir yer görmek, rüyada çimen ve yağmur görmek, ruyadA sulu yerde namaz kilmak, rüya tabirleri cimen, ruyada sulu cimenlerde yürümek, rüyada sulu yeşil tarla görmek, ruyada sulu çimende yürümek, rüyada yağmurlu çimenler

Gördüğünüz rüyayı bize anlatın, yorumlayalım.

Kategori Rüya Tabirleri S- Ş
Etiketler: rüyada çimen, rüyada çimenli yer görmek, rüyada sulu çimen, rüyada sulu çimen görmek, rüyada sulu ve çimenli yer görmek

Rüya TabirleriRüya Tabiri

Facebook"
Rüyada Sulu Ve Çimenli Yerler Görmek
19 Eylül 2014, 500 kere okundu.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Gördüğün Rüyayı Anlat
Current month ye@r day *


Bu site ana konu olarak diyanet rüya tabirleri ve islami rüya tabirleri konularını ele alır.
Ayrıca bütün rüya tabirlerinin yorumlarını sitemizde bulabilirsiniz. (Site Haritası)
Google+