Rüyada Tavşan Görmek

İslami Rüya Tabirleri, Rüyada Tavşan Görmek Nasıl Yorumlanır, Rüyada Tavşan Görmek Dini Rüya Tabiri, Rüyada Tavşan Görmek Dini Yorumu

Rüyanızda gördüğünüz Tavşan ile ilgili rüya yorumlarını çeşitli kaynak sitelerden sizler için bir araya getirdik. Rüyada Tavşan Görmek ile ilgili en doğru ve gerçekçi rüya tabirlerini sizlere sunuyoruz.

Unutmayın ki rüya ile âmel edilmez. En güvenilir rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.
Rüyada Tavşan Görmek

* Rüyada tavşan görmek, ahlaksız bir eşe, tavşan yavruları kedere ve hüzne delalet edeceğine yorum getirilir.

* Cabir’ül-Magribi’ye göre; rüyada tavşan vakarlı iyi bir eştir. Kendisine ait olan bir tavşanın öldüğünü gören, eşi yüzünden bir musibete uğrar. Bir tavşanın kendisi ile konuştuğunu gören, herkesi şaşırtacak bir kadınla arkadaşlık eder. Tavşanın ensesini öptüğünü gören, eşiyle ters taraftan ilişki kurar.

* Rüyada tavsan görmek eşe, yakalamak tutmak ise evlenmeye işaret eder. Tavşanı kestiğini görmek eşinden ayrılmaya delalet edeceğine yorum getirilir. Bazısı, tavşan görmek hayırlı değildir, diyor.

Bir başka rivayete göre de:
* Rüyada tavşan, kadındır. Tavşan tuttuğunu gören kimse evlenir. Tavşan kestiğini görmek, alacağı hanımın ömrünün az olacağına işaret eder. Bazı tabirciler, tavşan görmek, korkak bir insana bazı tabirciler ise, tavşan kötü huylu bir kadına işaret eder, dediler.

* Eline tavşan geçtiğini gören kimse ahlaksız bir hanım alır. Tavşanın etinden, derisinden bir şey aldığını gören kimseye hanımı tarafından az bir hayır isabet eder. Eline tavşan yavrusu geçtiğini gören kimseye üzüntü, keder ve musibet erişir.

Bkz. rüyada yavru tavşan görmek, ruyada tavşan yavrusu görmek, rüyada renkli tavşan görmek, rüyada tavşanın ısırdığını görmek, rüyada yavru tavsan yakalamak, ruyada tavsan isirdigini gormek, rüyada beyaz tavşan yavrusu görmek, rüyada rengarenk tavşan görmek, rüyada ormanda gezmek, rüyada pembe tavşan görmek

Gördüğünüz rüyayı bize anlatın, yorumlayalım.

Kategori Rüya Tabirleri T
Etiketler: rüyada tavşan görmek, rüyada tavşan kesmek, rüyada tavşan kestiğini görmek, rüyada tavşan tutmak, rüyada tavşan yakaladığını görmek, rüyada tavşan yakalamak, rüyada tavşanı olduğunu görmek

Rüya TabirleriRüya Tabiri

Facebook"
Rüyada Tavşan Görmek
18 Ekim 2014, 407 kere okundu.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Gördüğün Rüyayı Anlat
Current month ye@r day *


Bu site ana konu olarak diyanet rüya tabirleri ve islami rüya tabirleri konularını ele alır.
Ayrıca bütün rüya tabirlerinin yorumlarını sitemizde bulabilirsiniz. (Site Haritası)
Google+