Rüyada Terlemek Görmek

Diyanet Rüya Tabirleri, Rüyada Terlemek Görmek Nasıl Yorumlanır, Rüyada Terlemek Görmek İslami Rüya Tabiri, Rüyada Terlemek Görmek Dini Yorumu

Rüyanızda gördüğünüz Terlemek ile ilgili rüya yorumlarını çeşitli kaynak sitelerden sizler için bir araya getirdik. Rüyada Terlemek Görmek ile ilgili en doğru ve gerçekçi rüya tabirlerini sizlere sunuyoruz.

Unutmayın ki rüya ile âmel edilmez. En güvenilir rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Terlemek

* Rüyada terlediğinizi gördüyseniz, birtakım sıkıntılarınızdan yakında kurtulacaksınız. Bu rüya, itibar sahibi olacağınız anlamına da gelir.

* Rüyada terlemek dünyaya ait bir zararla tabir olunur. Ebu Sait El-Vaiz’e göre, ter içinde kaldığını görenin isteği yerine gelir. Alnından ter aktığını gören, çalışması ile isteğine kavuşur. Koltuk altı terinin fena koktuğunu görmek, zinaya veya vebaya delalet edeceğine yorum getirilir.

* İbni Şirin’e göre, vücudundan terinin aktığını gören malından zarar eder. Akan ter yere düşerse, zarar pek büyük olur. Terleyip elbiselerinin ıslandığını gören evlatları ve ailesi için mal toplar. Terin beyaz ve güzel kokulu olması helal mala renginin bozuk ve fena kokulu olması da haram mala delalet edeceğine yorum getirilir.

* Kirmani’ye göre, terlediğini görmek, istek sahibi için işinin olmasına, hasta için iyiliğe, fakir için zenginliğe, zengin için zahmet ve eziyete, tüccar ve esnaf için yorularak kazanca işaret eder. Rüyada güzel kokulu ter görmekte zarar yoktur. Kötü kokulu ter işe hayra yorumlanmaz.

* Bir hastanın terlediğini görmek, onun iyileşeceğine delalet edeceğine yorum getirilir. Bazıları, terlemek hayata, bir rivayete göre zahmet ve yorgunluğa delalet eyler demişlerdir.

* Abdulgani Nablüsi’ye göre; rüyada isteyerek terlediğini görmek, hasta için iyileşmeye, sıkıntıda olan için bolluk ve genişlemeye; yorgunluk veya hastalık tesiri ile terlemek, hastanın ölümüne; sağlam adam için zahmetli hizmet ve sanata işaret eder. Vücudunun her tarafından ter çıkıp sızdığını gören, malından kaybeder.

* Bazılarına göre: terlemek yorgunluğa da delalet edeceğine yorum getirilir. Rüyada birinin terinden kendine bulaştığını gören, o adamdan hayır görür ve eline o adamın malından geçer. Terlediğini gören, zarara uğrar. Bazılarına göre, eti yenilen hayvanın teri helal mal, yenmeyen hayvan teri haram malla yorum getirilir. Bir hayvanın terlediğini görmek, iki şekilde tabir olunur: Yorgunluk ve zorluk mal ve menfaat.

Birtakım sıkıntılarınızdan yakında kurtulacaksınız.

Bkz. rüyada beyaz takım elbise görmek, ruyada bırının terını sılmek, ruyada beyaz takim elbise giymek, rüyada ölünün terlemesi, ruyada ter sılmek, ruyada birinin terlemesi, ruyada yuzun terlemesi, ruyada kan ter icinde kalmak, rüyada başkasının terini silmek, rüyada başkasını terli görmek

Gördüğünüz rüyayı bize anlatın, yorumlayalım.

Kategori Rüya Tabirleri T
Etiketler: rüyada bir hastanın terlediğini görmek, rüyada birinin terlemesi, rüyada hastanın terlemesi, rüyada ter içinde kaldığını görmek, rüyada ter içine kalmak, rüyada terlediğini görmek, rüyada terlemek

Rüya TabirleriRüya Tabiri

Facebook"
Rüyada Terlemek Görmek
2 Ekim 2014, 290 kere okundu.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Gördüğün Rüyayı Anlat
Current month ye@r day *

  1. Yazar: PAMİRA | 2 Ekim 2014 5:02 pm

    İslami rüya tabiri dediğin zaman akla ilk gelen site. Teşekkürler http://www.diyanetruyatabirleri.com

  2. Yazar: ALYA | 2 Ekim 2014 5:24 pm

    Rüya tabirleriniz çok güzel. Sürekli takip ediyorum.


Bu site ana konu olarak diyanet rüya tabirleri ve islami rüya tabirleri konularını ele alır.
Ayrıca bütün rüya tabirlerinin yorumlarını sitemizde bulabilirsiniz. (Site Haritası)
Google+