Rüyada Tespih Görmek

Diyanet Rüya Tabirleri, Rüyada Tespih Görmek Nasıl Yorumlanır, Rüyada Tespih Görmek Diyanet Rüya Tabiri, Rüyada Tespih Görmek Dini Yorumu

Rüyanızda gördüğünüz Tespih ile ilgili rüya yorumlarını çeşitli kaynak sitelerden sizler için düzenledik. Rüyada Tespih Görmek ile ilgili en doğru ve gerçekçi rüya tabirlerini sizlere sunuyoruz.

Unutmayın ki rüya ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Tespih

* Dindar kadına, helal kazanca. Tesbih çekmek faydalı asker ve yardımcılara. Farz namazdan sonra tehbih çektiğini görmek borçtan ve üzüntüden kurtulmaya. Tesbih delen kimseyi görmek zor işlerin kolaylaşmasına, evlenmeye delalet edeceğine yorum getirilir.

* Rüyada tesbih görülmesi; rüyasının çok hayırlı olduğuna, tesbihin kopması veya tanelerinin dağılması rüya sahibi için bir üzüntüye sebep olacak demektir.

* İyi ve güzel bir tespih, bekar erkek için evliliktir. Evli erkek için ise eşi ile mutlu olacak demektir. Ama tespih koparsa ayrılıktır. Rüyayı gören kadın ise tüm sıkıntılarından kurtulur.

* Rüyada tesbih görülmesi; rüyasının çok hayırlı olduğuna, tesbihin kopması veya tanelerinin dağılması rüya sahibi için bir üzüntüye sebep olacak demektir.

Bkz. rüyada yeşil tesbih görmek, rüyada siyah tesbih görmek, rüyada kırmızı tesbih görmek, rüyada oltu taşı tesbih görmek, rüyada tesbih, yeşil tesbih görmek rüyada, rüyada siyah tesbih, tesbih kırılması, rüyada tespih görmek, rüyada kırmızı tesbih

Gördüğünüz rüyayı bize anlatın, yorumlayalım.

Kategori Rüya Tabirleri T
Etiketler: rüyada tespih çekmek, rüyada tespih görmek, rüyada tespih kırmak, rüyada tespihi kırdığını görmek, rüyada tespihin kırılması

Rüya TabirleriRüya Tabiri

Facebook"
Rüyada Tespih Görmek
6 Eylül 2014, 1.004 kere okundu.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Gördüğün Rüyayı Anlat
Current month ye@r day *

  1. Yazar: BÜŞRA | 6 Eylül 2014 2:31 pm

    Bu sitede okuduğum yorumlar ile moralim düzeliyor. Hem gerçekçi hem de olumlu yorumlar var.

  2. Yazar: aise | 6 Eylül 2014 6:45 pm

    rüyamda nihat hatipoğlunu gördüm bana Allah yazılı mavi bir teşbih veerdi sonra yanımıza başka bırı geliyor onada yiyecek veriyor.anlamını yorumlarsanız sevinirim.


Bu site ana konu olarak diyanet rüya tabirleri ve islami rüya tabirleri konularını ele alır.
Ayrıca bütün rüya tabirlerinin yorumlarını sitemizde bulabilirsiniz. (Site Haritası)
Google+