Rüyada Turşu Görmek

İslami Rüya Tabirleri, Rüyada Turşu Görmek Nasıl Yorumlanır, Rüyada Turşu Görmek İslami Rüya Tabiri, Rüyada Turşu Görmek Dini Yorumu

Rüyanızda gördüğünüz Turşu ile ilgili rüya yorumlarını çeşitli kaynak sitelerden sizler için bir araya getirdik. Rüyada Turşu Görmek ile ilgili en doğru ve gerçekçi rüya tabirlerini sizlere sunuyoruz.

Unutmayın ki rüya ile âmel edilmez. En doğru rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.
Rüyada Turşu Görmek, Yemek

* Rüyada Turşu kurmak kötü kimselerin ahlakı ile ahlaklanmaya, malı işraf etmeye, sözünüden caymaya, dinden yüz çevirmeye. Turşu yemek bol rızka, hastanın turşu yemesi iştahının açılmasına ve iyi olmasına delalet edeceğine yorum getirilir.

* Rüyada turşu insanın çok istediği bir işten beklediği iyi sonuçları alamayacağı, hayal kırıklığı yaşayacağını işaret eder. Rüyada turşu kurmak, haram para kazanacağına işaret eder.

* Rüyada turşu yediğini görmek; paranızıgereksiz yere harcayarak geçim sıkıntısı çekeceğinize işaret eder.

* Turşuyu kaba koyan kişi mutlu olamayacağı bir evlilik yapacak demektir.

Bakınız : Rüyada Turşucu Görmek

* Gereksiz işlerle uğraşıp, boşuna vakit ve enerji kaybediyorsunuz. İnsanın istediği ama aslında hayırlı olmayan şeylerdir.

* Rüyada turşu içmek veya görmekte hayır yoktur. Bu rüya sıkıntı ve üzüntüye işaret eder. Rüyada meyve ve vesaireden turşu kurmak, dinden irtidada veya müfsit kimselerin ahlakıyle ahlaklanmaya yahut malca israfa veyahut ahdı bozmaya işaret eder.

Bkz. rüyada turşu suyu görmek, rüyada tursu, ruyada tursu yemek gormek, rüyada turşu almak, ruya tabirleri turşu, rüyada karışık turşu görmek, tursu, ruyada tursu vermek, rüyada turşu satın almak, rüya tabiri turşu

Gördüğünüz rüyayı bize anlatın, yorumlayalım.

Kategori Rüya Tabirleri T
Etiketler: rüyada turşu görmek, rüyada turşu içmek, rüyada turşu kurduğunu görmek, rüyada turşu kurmak, rüyada turşu suyu içmek, rüyada turşu suyu içtiğini görmek, rüyada turşu yediğini görmek, rüyada turşu yemek

Rüya TabirleriRüya Tabiri

Facebook"
Rüyada Turşu Görmek
3 Eylül 2014, 1.678 kere okundu.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Gördüğün Rüyayı Anlat
Current month ye@r day *

  1. Yazar: sengul | 3 Eylül 2014 10:44 am

    Ruyamda bilmedigim bir mutfakta yanimda ablam3tane tursu bidonu icinde tursu ve anason vardi. Yorumlarsaniz cok sevinirim


Bu site ana konu olarak diyanet rüya tabirleri ve islami rüya tabirleri konularını ele alır.
Ayrıca bütün rüya tabirlerinin yorumlarını sitemizde bulabilirsiniz. (Site Haritası)
Google+