Rüyada Yabancı İhtiyar Adam Görmek

Diyanet Rüya Tabirleri, Rüyada Yabancı İhtiyar Adam Görmek Nasıl Yorumlanır, Rüyada Yabancı İhtiyar Adam Görmek Diyanet Rüya Tabiri, Rüyada Yabancı İhtiyar Adam Görmek Dini Yorumu

Rüyanızda gördüğünüz Yabancı İhtiyar Adam ile ilgili rüya yorumlarını çeşitli kaynak sitelerden sizler için bir araya getirdik. Rüyada Yabancı İhtiyar Adam Görmek ile ilgili en doğru ve gerçekçi rüya tabirlerini sizlere sunuyoruz.

Unutmayın ki rüya ile âmel edilmez. En güvenilir rüya tabirlerinin adresi.SİTEMİZDE YAPILMIŞ BÜTÜN RÜYA TABİRLERİ PSİKOLOJİK KAYNAKLARA GÖRE YAPILMIŞTIR. İSLAMİ, DİNİ YA DA DİYANET RÜYA TABİRLERİ ANCAK KİŞİYE ÖZEL EHİL KİŞİLER TARAFINDAN TABİR EDİLEBİLİR. BU SİTEDEN OKUDUĞUNUZ RÜYALARI İSLAMİ DEĞER OLARAK KABUL ETMEYİNİZ.

Yabancı İhtiyar Adam

* Rüyada görülen ve tanınmaya yaşlı adam eğer kuvvetli olursa, rüya sahibinin kuvvetine işaret eder.Tanımadığı yaşlı bir adamın yukarıdan aşağıya doğru kendisine baktığını görse, rüya sahibinin hayırlı bir iş yapmaya kadir olduğuna işaret eder.Tanımadığı yaşlı bir adama uyup arkasından gittiğini gören kimse, hayra uyar ve bolluğa erişir. Rüyada gördüğü ihtiyar, köylü olursa, o ihtiyar o kimsenin çok samimi bir dostudur.

* Bir kimse rüyada tanımadığı ihtiyar bir adamı görse ve gördüğünde de o ihtiyarı sevmese ve ondan hoşlanmasa, o kimsenin kendisine öğüt ve nasihat eden bir dostu zuhur eder.

* Eğer ihtiyarı gördüğünde ondan hoşlansa ve onu sevse, o kimsenin dostu ona öğüt verir, o da öğüdünü kabul eder, din ve dünyaca dostuna muvafakat eder.

* Bir kadının rüyada tanımadığı yaşlı bir adam görmesi, o kadının dünyalığına işaret eder. Genç bir kimse rüyada ihtiyar bir adama dönüştüğünü görse, o genç ilim ve edep öğrenir. Bir kimse tanımadığı yaşlı bir adama arkadaş olsa veya o yaşlı adama bir şeyler söylese yahut ona emretse izzet, şöhret ve yükselmeye işaret eder.

* Yaşlı bir kimse kendisinin genç olduğunu görse, onun kuvvetine ve rızkının genişlemesine işaret eder. Yaşlı bir adamın rüyada, anasının kendisini doğurduğunu görmesi, ölümüne işaret eder.

* İhtiyar bir adam kendisinin çocuk olduğunu görse, yapacağı bir işte cahillik eder. Rüyada yaşlı ve salih bir kimseyi görmek, izzet, şeref, rızık, bereket ve uzun ömür, çok ihtiyar bir adam görmek ise, üzüntü ve kederdir. Bazen de ihtiyar görmek acizlik, korkaklık, tembellik, zayıflık ve usanca işaret eder.

Bkz. rüyada ihtiyar adam görmek, Ruya tabirleri yasli adam, rüyada yaşlı insanlar görmek, rüyada yabancı bi erkekten kaçmak, rüyada yabanci yasli, rüyada yabancı yaşlı adam görmek, rüyada yaşlı sakat adam, yaşlı yabancı adam resmi

Gördüğünüz rüyayı bize anlatın, yorumlayalım.

Kategori Rüya Tabirleri Y
Etiketler: rüyada ihtiyar adam görmek, rüyada yabancı ihtiyar adam görmek, rüyada yabancı ihtiyar görmek, rüyada yabancı yaşlı adam görmek, rüyada yaşlı adam görmek

Rüya TabirleriRüya Tabiri

Facebook"
Rüyada Yabancı İhtiyar Adam Görmek
17 Eylül 2014, 375 kere okundu.
1 Puan2 Puan3 Puan4 Puan5 Puan

Gördüğün Rüyayı Anlat
Current month ye@r day *

  1. Yazar: emine | 17 Eylül 2014 10:18 am

    cocuklar vardı erkek 506 tane hepsi sporcuydu basket bolcuymus hocaları yaslı bı adam sanırım engelli ve ben o yaslı adama yardım edıyorum bıseyler ikram edıyorum gıdecegı yerı tarıf edıyorum onunla belli bıyere kadar gidıyorum aynı zamanda cocuklarla sporcu lar gıbı selamlasıyorum hepsının yuzde guluyor

  2. Yazar: BALCA | 17 Eylül 2014 1:39 am

    İslami rüya yorumları hakkında site arıyordum. Bu sitede bir çok rüyamı buldum ve tabirini okudum.


Bu site ana konu olarak diyanet rüya tabirleri ve islami rüya tabirleri konularını ele alır.
Ayrıca bütün rüya tabirlerinin yorumlarını sitemizde bulabilirsiniz. (Site Haritası)
Google+